GALLERY WEEKEND PRAGUE 2017

... víkend, ve kterém mají galerie otevřeno!!!

26/5/2017 – 28/5/2017

Pod záštitou Ministerstva kultury, MgA. Elišky Kaplické Fuchsové, předsedkyně Výboru pro kulturu, památkovou péči, výstavnictví, cestovní ruch a zahraniční vztahy ZHMP a radního Prahy 2 Ing. Jaroslava Šolce otevře poslední květnový víkend řada pražských galerií své dveře zájemcům o současnou pražskou uměleckou scénu a kulturu.

Praha se tak zařadí k dalším evropským metropolím jako Berlín, Varšava nebo Madrid, kde tato událost sklízí již několik let značný úspěch. Kromě klasického programu obohatí jednotlivé galerie svůj program o komentované prohlídky, besedy s umělci a další zajímavé události.

Cílem Gallery Weekend Prague je kromě oslovení návštěvníků také zvýšit povědomí o galeriích, jejich výstavách a programech, posílit zájem sběratelů a ocenit práci pražských galeristů, kteří se svou činností výrazně zasluhují o kulturní osvětu a oživení společenského života v Praze.

Pojďte si s námi užít pražský Gallery Weekend, pobavit se o umění a třeba i poznat nové galerie!

www.galleryweekend.cz

www.facebook.com/GalleryWeekendPrague

www.facebook.com/events/646195522248621/

 

  • Dangerous Love

    O lásce očima žen


     – 

    Umělecká profese není imunní vůči hořícím, či zlomeným srdcím, obzvláště žen umělkyň, sochařek a malířek, těch, které našly pevné a suverénní místo ve výtvarném světě.

    více ›

Novinky na váš email

Chcete být informováni o nových výstavách a akcích Musea Montanelli?
Přihlašte se k odběru novinek!