Od Mythosu k „Dangerous Love“ v Museu Montanelli


Loučíme se s nejúspěšnější výstavou posledních let a těšíme se na vás v říjnu spolu s dvaceti umělkyněmi, které budou hovořit o lásce.

Představujeme Vám naši novou TV MuMo


Provedeme vás důležitými projekty a zásadními výstavami, které jsme realizovali v České republice. Postupem času se můžete těšit na další příspěvky našich aktivit v zahraničí, ale hlavně na současně nainstalovanou výstavu „Tajemný kabinet profesora Beneše“, která prozatím zůstává velkým tajemstvím.

https://montanelli.tv/

 

10 let MuMo

2009–2019


1/10/2019

120 umělců / 26 výstav
30 mezinárodních spoluprací
65 000 návštěvníků

více ›

Je to vášeň!

Rozhovor s Dadjou Altenburg-Kohl


Kariéru a profesní život zasvětila lidskému zdraví, její největší vášní je ale umění. „Na lékařské vědě je něco posvátného. Když nahlédneme do tajemství lidského těla a duše, nahlédneme do lidské podstaty, která zůstává neuchopitelná. Umění má také svá tajemství,“ říká přední česká filantropka Dadja Altenburg-Kohl.

více ›

Kniha Foyer Národního divadla


Kniha představuje umělecká díla, která se nacházejí v historické budově Národního divadla v Praze. Naleznete zde kapitoly věnované historii a restaurování nástěnných maleb v divadelním foyer. Kniha je bohatě doprovázena fotografiemi a její nedílnou součástí je DVD s rozhovory s osobnostmi, podílejícími se na restaurování foyer.

více ›

Rozhovor: Dadja Altenburg-Kohl

Elle Decoration


„Nechci umění pouze skladovat v depozitáři, kde ho nikdo neuvidí. Více pro mě znamenají osobní vztahy s umělci, dialog o umění a sdílení a tvoření tematických projektů.“

více ›

Novinky na váš email

Chcete být informováni o nových výstavách a akcích Musea Montanelli?
Přihlašte se k odběru novinek!